O nas

Biuro Podróży 4 YOU Travel Club z obecną siedzibą w Warszawie powstało w 1992 roku. Jesteśmy firmą spełniającą wszystkie wymogi ustawy o turystyce. Posiadamy koncesję Organizatora Turystyki wydaną przez Wojewodę Mazowieckiego i polisę ubezpieczeniową Signal Iduna.

Od wielu lat specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek szkolnych dla dzieci i młodzieży. Każdego roku rozszerzamy naszą ofertę, a w zależności od Państwa potrzeb, jesteśmy w stanie dostosować ją do konkretnych Państwa życzeń. Imprezy przygotowane przez nasze biuro są oparte na programie ciekawym pod względem turystycznym i edukacyjnym, dostosowanym do wieku i możliwości uczestników, realizowanym przy maksymalnym zaangażowaniu licencjonowanych przewodników i pilotów.

Zajmujemy się również turystyką przyjazdową dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych oraz kompleksową obsługą ich pobytu. Zapewniamy wysokiej klasy transport, noclegi w hotelach o standardzie dostosowanym do wymagań klienta, wyżywienie w sprawdzonych i renomowanych restauracjach, usługi licencjonowanych przewodników i pilotów. Jesteśmy gotowi spełnić wszelkie życzenia naszych gości, nawet najbardziej wyszukane.

Działając jako agent wszystkich liczących się tour-operatorów, pomagamy Państwu dokonać najlepszego pod względem miejsca i ceny, wyboru spośród przebogatej oferty wyjazdów wypoczynkowych, jakie pojawiają się na rynku.

W ofercie dla firm proponujemy organizację imprez o charakterze integracyjnym, motywacyjnym lub incentive, w kraju i za granicą. Gotowi jesteśmy spełnić wszystkie oczekiwania i wymagania, by wysłać Państwa w najbardziej odległe i egzotyczne miejsca na świecie. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie przygotować niepowtarzalny, bogaty w szczególne atrakcje program spoza oferty katalogowej, dostosowany wyłącznie do potrzeb klienta. Firmom proponujemy także wyjazdy szkoleniowe w miejsca atrakcyjne pod względem turystycznym. W tak niecodziennej oprawie kursy lub szkolenia nabiorą innego charakteru.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500